Вдосконалені дзвінки, ефект «Клацу Таноса» та епічне оновлення ботів

Читати оригінал англійською
Вдосконалені дзвінки, ефект «Клацу Таноса» та епічне оновлення ботів

У 10-му оновленні 2023 року Telegram додає вдосконалені дзвінки в новому кольоровому дизайні, що використовує менше заряду акумулятора, новий ефект випаровування при видаленні повідомлень, найбільше оновлення ботів в історії Telegram і багато іншого.

Оновлені дзвінки

Дзвінки в Telegram дають користувачам змогу розмовляти, вмикати камеру або демонструвати екран — вони захищені наскрізним шифруванням і доступні на кожній платформі.

У цьому оновленні виклики було повністю перероблено — ми додали нові анімації та гарні фони, які динамічно змінюються під час дзвінка в залежності від його статусу: коли ви телефонуєте, розмовляєте або завершуєте виклик. Новий інтерфейс вимагає менше ресурсів ніж раніше, через що він працює швидше на більш старих пристроях — притому акумулятор працює довше.

Ми також виправили сотні помилок, вдосконалили інтерфейс та поліпшили якість викликів. У 2024 році буде вдосконалено звʼязок та якість звуку.

Ефект «Клацу Таноса» при видаленні повідомлень

Минулого місяця ми додали експериментальну анімацію випаровування на iOS, яка перетворювала автоматично видалені повідомлення.

Ця разюча (і енергоефективна) анімація тепер доступна на iOS та Android і відтворюється щоразу, коли ви видаляєте будь-яке повідомлення.

Епічне оновлення ботів: реакції та багато іншого

Безплатна платформа ботів Telegram дозволяє розробникам інтегрувати будь-які сервіси в екосистему Telegram — від простих чат-ботів до потужних мінізастосунків, які можуть замінити будь-який вебсайт.

Ми завершуємо цей рік найбільшим оновленням платформи ботів в історії Telegram. Серед десятків нових можливостей боти тепер можуть реагувати на повідомлення та керувати реакціями, цитатами та посиланнями, надсилати відповіді в інші чати або гілки та багато іншого.

З новим оновленням боти також можуть отримувати інформацію про розіграші та заряди в каналах, у яких вони мають права адміністратора.

Розробники можуть знайти опис усіх оновлень платформи ботів у цьому епічному переліку змін.

Якщо ви бажаєте створювати власних ботів та мінізастосунки, радимо переглянути наш посібник з ботів, де ви знайдете додаткову інформацію та навіть покрокову інструкцію для початківців.

Це оновлення містить ще більше нових можливостей, але ми розповімо вам про них у січні. А поки що телефонуйте друзям, щоб привітати їх, — або створіть бота, який зробить це за вас. До скорої зустрічі в наступному році!


31 грудня 2023
Команда Telegram