Групові відеовиклики

Читати оригінал англійською
Представляємо відеовиклики

У сьогоднішньому оновленні з’явилася можливість вмикати камеру та демонструвати екран у голосових чатах груп. Це стало можливим на будь-яких пристроях — не лише на смартфонах, а й на планшетах, ноутбуках та комп’ютерах. Тож відтепер у Telegram можна проводити дистанційне навчання, ділові зустрічі або просто збиратися компанією.

Серед інших новвовведень — анімовані фони, нова анімація повідомлень і не тільки - про це читайте у другому дописі блогу.

Групові відеовиклики

Голосовий чат у будь-якій групі можна вмить перетворити на груповий відеовиклик - достатньо увімкнути камеру, натиснувши кнопку камери поряд з кнопкою мікрофона.

Натисканням на будь-яке відео його можна розгорнути на повний екран. Ви також можете прикріпити відео одного зі співрозмовників, і це відео залишиться на екрані навіть тоді, коли говоритиме хтось інший.

Почати голосовий чат у групі може будь-який її адміністратор. Для цього потрібно зайти в профіль групи та вибрати потрібну опцію з меню ⋮. На iOS кнопка голосового чату знаходиться просто під фотографією групи.

У голосових чатах кількість присутніх не обмежена. Водночас, функціями відеовиклику зможуть скористатися лише перші 30 людей, що приєдналися до голосового чату. Невдовзі ми збільшимо цей ліміт, і користувачі зможуть використовувати відеовиклики для проведення масових трансляцій на кшталт онлайн-подій чи ігрових стрімів.

Демонстрація екрана

Крім відео, можна демонструвати екран. Обома функціями можна користуватись одночасно.

Запустити демонстрацію можна в меню опцій голосового чату (⋮ або ⋯).

Шумозаглушення за бажанням

У цій версії шумозаглушення було покращено, щоб ви могли насолоджуватися якісним звуком без стороннього шуму. Крім цього, тепер шумозаглушення можна вимкнути.

Налаштування шумозаглушення

Підтримка планшетів та комп’ютерів

На великому екрані планшета, ноутбука чи комп’ютера можна побачити більше. Ви можете розгорнути список присутніх праворуч, а в лівій частині бачити сітку з відео декількох присутніх одночасно.

На комп’ютері голосовий чат відкривається в окремому вікні, тож можна розділити екран і одночасно писати та розмовляти. При демонстрації екрана можна показувати не цілий екран, а лише конкретну програму.

Демонстрація екрана автоматично прикріплюється на повний екран для всіх учасників. Це зручно при проведенні робочих нарад та презентацій.

І це все?

Ні, зачекайте. Ми підготували ще один допис про нововведення:

Також в оновленні: анімовані фони та інші нововведення.


24 червня 2021
Команда Telegram

Other News

Конструктор фото профілю, переклад цілих чатів, категорії емодзі та ще багато нового

Перше оновлення Telegram цього року несе в собі 10 важливих нововведень, і це лише січнева…
Feb 3, 2023

Приховані медіа, повний контроль над сховищем, новий редактор медіа, фото для контактів та інше

Надсилання медіа з ефектом спойлера, нові способи заощадити місце на пристрої, оновлені інструменти…
Dec 30, 2022

Реєстрація без SIM-картки, автовидалення всіх чатів, гілки 2.0 і більше

З цим оновленням ви можете користуватися Telegram без SIM-картки та встановити глобальний таймер для автоматичного видалення повідомлень…
Dec 6, 2022

Гілки у групах, колекційні псевдоніми, транскрипція відеоповідомлень та більше

Сьогоднішнє оновлення приносить гілки для організації обговорень у великих групах, нові колекційні псевдоніми, захищені блокчейном, можливість…
Nov 5, 2022