Реакції без обмежень, емодзі-статуси та ще багато нового

Читати оригінал англійською
Реакції без обмежень, емодзі-статуси та ще багато нового

У попередньому оновленні Telegram влаштував революцію у світі емодзі, презентувавши відкриту платформу для створення користувацьких анімованих емодзі. З цим оновленням ви отримаєте ще більше застосувань нових емодзі для ще більшої експресивності — реакції без обмежень та емодзі-статуси.

Реакції без обмежень

Відтепер усім користувачам доступні десятки реакцій — включаючи ті, що раніше були ексклюзивними для Telegram Premium, як-от: 🤣 😐 🐳. Щоб розмістити всі нові емодзі, ми переробили панель реакцій — тепер її можна розширювати. Реакції, якими ви користуєтеся найчастіше, будуть показуватися вгорі.

Premium Передплатники Telegram Premium можуть вибирати реакції з нескінченної кількості користувацьких емодзі. Щоб облегшити вибір із тисяч емодзі, тепер вони можуть залишати до 3 реакцій на повідомлення.

На цю мить ці зміни у роботі реакцій стосуються тільки груп і особистих чатів.

Адміністратори груп можуть контролювати, чи дозволені користувацькі реакції у їхніх групах.

Premium Емодзі-статуси

Відсьогодні Premium-користувачі можуть встановлювати анімовані емодзі-статуси, що показуються поруч із їхнім іменем, аби мати змогу швидко ділитися з усіма тим, як вони себе почувають або чим зараз займаються. Цей емодзі-статус замінює собою вашу Premium позначку Premium у списку чатів, у групах та у вашому профілі.

Ви можете встановити один із 7 стандартних статусів, що міняють свій колір в залежності від теми Telegram, або ж вибрати із нескінченної кількості користувацьких емодзі. Популярні пропозиції для роботи, сну, подорожей і більше будуть показуватися вгорі.

Натисніть на значок Premium угорі вашого списку чатів або відкрийте Налаштування, щоб змінити ваш статус. Натисніть і утримуйте емодзі, щоб встановити статус на конкретну тривалість.

Будь-хто може користуватись відкритою платформою емодзі, щоб завантажувати користувацькі пакунки з унікальним стилем і персонажами для користувачів Telegram Premium.

Покращений процес входу

Користувачі, які часто виходять і входять у свої акаунти, відтепер зможуть отримувати коди для входу на свою електронну пошту та користуватись Увійти через Apple або Увійти через Google.

Реєстрацію і вхід в акаунт Telegram на iOS тепер покращено новим інтерфейсом та веселими анімаціями, з якими вже знайомі користувачі Android.

Нові посилання для псевдонімів

Щоб ділитися публічними профілями, групами й каналами було легко будь-де в інтернеті, усі псевдоніми в Telegram, як-от @username, мають свої посилання типу t.me/username.

Відтепер кожний псевдонім підтримує новий унікальний формат посилань — username.t.me — для тих, хто хоче зробити акцент на своєму імені (або ж має проблеми зі знаходженням клавіші «/»).

Нові посилання t.me

Пріоритет завантажень на Android

Медіа й файли, що в процесі завантаження, можна контролювати на вкладці “Завантаження” у Пошуку або натиснувши на Завантаження на Android значок, що зʼявляється у вашому списку чатів. Тепер ви можете затиснути будь-які елементи списку, щоб перевпорядкувати їх і змінити їхній пріоритет — файл нагорі завантажиться першим.

Ця можливість уже була доступна на iOS — затисніть елемент у Завантаження на iOS списку та виберіть “Підняти пріоритет”.

Інші покращення для Android

Ще ми додали нові плавні анімації для відкриття, закриття і заміни медіа на Android.

А тим, хто вже на Android 13 і вище, тепер доступні тематичні іконки Telegram, які будуть автоматично синхронізуватися з налаштуваннями нічного режиму та акцентного кольору вашого пристрою.

Іконка на Android

Та й на сьогодні все. Поки всі повертаються до роботи й навчання, ми — до своїх секретних лабораторій, де наступне оновлення вже набуває своєї форми.


16 вересня 2022
Команда Telegram

Other News

Панель мінізастосунків, платні медіа, пошук історій та інше

Наше червневе оновлення додає можливість згортати мінізастосунки в компактну панель, допомагає творцям контенту монетизувати свої канали…
Jun 30, 2024

Зірки Telegram: оплачуйте цифрові товари та багато іншого

Понад 400 мільйонів користувачів щомісяця взаємодіють з ботами та мінізастосунками у Telegram — купують товари, отримують доступ до послуг…
Jun 6, 2024

Ефекти повідомлень, пошук за хештегом та інші нововведення

З цим оновленням ви матимете змогу додавати дивовижні анімовані ефекти до повідомлень, які надсилаєте, переміщувати описи до медіа вгору…
May 31, 2024

Розділ «Мій профіль», рекомендовані канали та ще 15 нових можливостей

Цього місяця ми додали понад 15 можливостей, включно з рекомендованими каналами, переглядом власного профілю та показом вашого каналу й…
Apr 25, 2024