Папки з посиланнями, шпалери для чатів та інші поліпшення

Читати оригінал англійською
Представляємо папки з посиланнями, шпалери для чатів та інші поліпшення

Це оновлення дозволяє користувачам ділитися папками з чатами за допомогою посилання, створювати власні шпалери для особистих чатів, користуватися вебзастосунками в будь-якому чаті та багато іншого.

Папки з посиланнями

Папками для чатів тепер можна ділитися за допомогою посилання, запрошуючи ваших друзів і колег до десятків груп, підбірок каналів і не тільки. Вони зможуть додати папку та миттєво приєднатися до чатів у ній одним дотиком.

Кожна папка підтримує кілька запрошувальних посилань, кожне з яких надає доступ до різних чатів. Створюючи посилання, виберіть чати, які ви хочете включити, і дайте йому унікальну назву, наприклад Стажери або Менеджери.

Ділитися можна будь-якими публічними чатами, а також чатами, де у вас є права адміністратора на додавання людей.

Якщо ви додасте більше чатів до своєї папки та оновите посилання на неї, підписники побачать пропозицію приєднатися до нових чатів.

Щоб створити папку, відкрийте Налаштування > Папки для чатів. Докладніше про папки з посиланнями читайте в нашій інструкції.

Шпалери для чатів

Ваші улюблені фотографії чи комбінації кольорів можна зробити шпалерами в окремих особистих чатах, що додасть спілкуванню ще більше індивідуальності.

Після встановлення шпалер вашому співрозмовнику надійде спеціальне повідомлення, що дозволить встановити такі самі шпалери або створити власні.

Встановити шпалери можна для будь-якого особистого чату. Щоб це зробити, торкніться ⋮ та виберіть «Встановити шпалери» в заголовку чату на Android чи торкніться ⋯ й виберіть «Змінити шпалери» в профілі користувача на iOS.

Поліпшення для ботів

Боти в Telegram підтримують роботу вбудованих вебзастосунків, надаючи послуги та корисні інструменти мільйонам користувачів. Ці вебзастосунки тепер можна запускати в будь-якому чаті.

Вебзастосунки ботів, що підтримують цю можливість, можна відкрити за прямим посиланням або згадавши псевдонім бота в будь-якому чаті в Telegram. Наприклад, спробуйте набрати @durgerkingbot (з доданим пробілом) в будь-якому чаті або надішліть це посилання: https://t.me/DurgerKingBot/menu.

Якщо вебзастосунок запустити в групі, він може підтримувати багатокористувацькі можливості для її учасників.

Це ще більше розширює й без того широкі можливості для сторонніх розробників і продавців у Telegram — безплатно для всіх. Ознайомтеся з API та створюйте!

Слідкуйте за @BotNews, щоб отримувати останні новини про ботів у Telegram.

Посилання ботів і Telegram Premium на Fragment

Боти тепер можуть використовувати колекційні псевдоніми, включаючи посилання без суфікса -bot.

А придбати Telegram Premium для себе або подарувати підписку іншим тепер можна також на платформі Fragment.

Швидке прокручування для вкладень

Меню вкладень тепер прокручується на високій швидкості, так само як і список Поширених медіа. Потягніть за блок з датою поряд зі смугою прокручування, щоб почати подорож у часі.

Час прочитання в гілках

Повідомлення в групах до 100 учасників з увімкненою функцією гілок тепер містять позначку з точним часом, коли їх прочитали інші учасники.

Поліпшення в інтерфейсах

Можливість «Надіслати, коли зʼявиться в мережі» тепер потребує менше натискань — просто затисніть кнопку «Надіслати» в чаті, де ви можете бачити статус «у мережі» вашого співрозмовника.

Відтепер також можна створювати групи без учасників — на випадок, якщо ви хочете спочатку налаштувати дозволи та прикріпити кілька повідомлень.

А на останніх моделях iPhone фото профілю отримали нову анімацію з повільним переходом у Dynamic Island при прокручуванні профілів та інших сторінок.

На сьогодні все — незабаром побачимося з іще більшою кількістю нововведень.


21 квітня 2023
Команда Telegram