Редактор наліпок — створюйте власні наліпки

Читати оригінал англійською
Редактор наліпок

Від сьогодні будь-хто має змогу швидко створювати наліпки та цілі набори наліпок за допомогою нового потужного редактора — не виходячи з Telegram.

Створіть наліпку

Просто візьміть будь-яку фотографію й додайте текст, малюнок або незліченну кількість анімованих наліпок, емоджі та GIF, які вже є на платформі. Ніколи в історії людства (та й котяцтва теж) перетворювати котів на візуальне мистецтво ще не було так просто.

Достатньо одного дотику, щоб вирізати обʼєкт і видалити фон. Ви можете вручну стирати й відновлювати частини вашої фотографії, а також додавати контур, щоб досягти класичного вигляду наліпки.

Кнопка створення наліпки

Щоб створити свою першу наліпку, відкрийте панель наліпок з поля введення в будь-якому чаті та натисніть кнопку (+).

Додайте її до набору

Коли буде готово, просто надішліть наліпку — або створіть набір наліпок, щоб друзі мали змогу використовувати ваші творіння у своїх чатах.

Щоб додати наліпку до набору, виберіть емоджі, які описують її емоцію. Telegram також використає ШІ, щоб запропонувати вам емоджі на основі вашого зображення — наприклад, кота, собаку або автомобіль.

У Telegram емоджі діють як ярлики для наліпок. Коли ви вводите емоджі в чаті, Telegram запропонує відповідні наліпки, які ви можете надіслати.

Розширте свій набір

Починаючи з 2015 року, мільйони художників і меморобів використовують відкриту платформу Telegram, щоб ділитися своїми творіннями.

Ви можете додавати будь-які наявні наліпки до своїх власних наборів. Наприклад, щоб зібрати всі свої улюблені наліпки в одному наборі або створити кілька тематичних колекцій.

Поділіться своїми наборами

Щоб поділитися набором наліпок, просто надішліть комусь одну наліпку з набору. Одержувач зможе натиснути на неї, щоб додати собі весь набір. Кожен набір також має своє унікальне посилання вигляду t.me.

У цьому оновленні ми додали зручні передогляди посилань для всіх наборів наліпок та емоджі.

Цього місяця ми також оголосимо про ще 16 нових можливостей, але спершу — хіба вам не треба зробити кілька наліпок?


14 квітня 2024
Команда Telegram

Other News

Розділ «Мій профіль», рекомендовані канали та ще 15 нових можливостей

Цього місяця ми додали понад 15 можливостей, включно з рекомендованими каналами, переглядом власного профілю та показом вашого каналу й…
Apr 25, 2024

Редактор наліпок — створюйте власні наліпки

Від сьогодні будь-хто має змогу швидко створювати наліпки та цілі набори наліпок за допомогою нового потужного редактора — не виходячи…
Apr 14, 2024

Представляємо Telegram Business

Починаючи від сьогодні будь-хто може перетворити свій акаунт Telegram на бізнес-акаунт, отримавши доступ до можливостей для бізнесу, таких як години роботи, адреса, швидкі відповіді…
Mar 31, 2024

Ділимося доходами з власниками каналів

Сьогодні ми презентуємо одну з найщедріших систем винагород в історії соціальних мереж. Тепер власники Telegram-каналів можуть отримувати 50% доходу від реклами, що показується в їхніх…
Mar 31, 2024