فیلترهای جستجو، مدیران ناشناس گروه‌ها، نظرات کانال و بیشتر

متن اصلی اعلامیه به زبان انگلیسی را بخوانید
معرفی می کنیم: فیلترهای جستجو، مدیران ناشناس گروه‌ها، نظرات کانال و بیشتر

فضای ابر تلگرام شخصی شما بی‌نهایت بوده و پر از میم‌های باحال است. برای اینکه بتوانید در این فضا همه چیز را راحت پیدا کنید، فیلترهای جستجو را معرفی می‌کنیم. همچنین در به روز رسانی امروز، قابلیت‌های مدیران ناشناس که اجازه می‌دهد مبارزه‌ی شما برای آزادی، امن‌تر شده و نظرات کانال که تضمین می‌کند صدای همه شنیده بشود، اضافه شده‌اند.

فیلترهای جستجو

از این پس می‌توانید نتایج جستجو را با استفاده از برگه‌های جدید، بر اساس نوع، فیلتر کنید: رسانه‌ها، لینک‌ها، فایل‌ها و غیره. برای جستجو در یک بازه زمانی خاص، کافیست برای مثال بنویسید «۱۴ آگوست» یا «دیروز».نوشتن اسم یک شخص، گروه، کانال یا ربات، فیلتری بر اساس منبع اضافه می‌کند.

فیلترهای جستجو می‌توانند با یکدیگر ترکیب شوند، که به شما این امکان را می‌دهد که جستجوی با جزییات داشته باشید، برای مثال بتوانید پیام‌های دارای لینک که در مارس ۲۰۱۶ ارسال شده و حاوی کلمه «قایق» هستند را پیدا کنید.

اختیارات مدیران ناشناس

تلگرام به شکل گسترده‌تری در سازماندهی تظاهرات برای دموکراسی و آزادی استفاده می‌شود. امروز ما ابراز دیگری را برای تظاهرت امن‌تر معرفی می‌کنیم.

در قسمت اختیارات مدیر، گزینه ناشناس ماندن را فعال کنید تا حالت «بتمن» اعمال شود. مدیر ناشناس شده در فهرست اعضای گروه مخفی می‌شود، و پیام‌های او در گفتگو، همانند پست‌های کانال، با نام گروه امضا می‌شود.

Post from an anonymous admin in a group

نظرات کانال

حالا که صحبت از کانال‌ها شد، ما یک دکمه نظر دادن به پست‌های کانال‌هایی که دارای گروه بحث هستند اضافه کرده‌ایم. نظرات در یک قسمت کوچک و دنج جداگانه قرار می‌گیرند، اما در گروه بحث نیز ظاهر می‌شوند تا همه را در جریان قرار داده و مدیریت مکالمه‌ها را برای مدیران ساده‌تر کنند.

در صورتی که عضو گروه بحث کانال نباشید، از طریق گفتگوی جدیدی به نام پاسخ‌ها، از پاسخ‌هایی که به نظرات شما داده می‌شود مطلع می‌شوید.

فقط برای مدتی محدود، می‌توانید این قابلیت را در این کانال امتحان کنید.

در صورت تمایل به فعال‌سازی بحث‌ها در کانال خودتان، به قسمت تنظیمات کانال > بحث مراجعه کنید.

تازه‌های جذاب اندروید

جادوگران اندروید ما فراموش نکردند که انیمیشن‌های روان جدیدی اضافه کنند. برای اینکه کمی از آن‌ها را تست کنید، سعی کنید کیبوردتان را باز کرده یا مخفی کنید، یا پوسته‌های شب و روزتان را از فهرست سمت چپ تغییر دهید. شما همچنین پاپ‌آپ‌های متحرک جدیدی را در هنگام حذف پیام‌ها، تغییر اعلان‌ها، ذخیره رسانه‌ها و غیره مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که به چیزهای کاربردی بیشتر علاقه دارید، در یک گفتگوی گروهی بر روی هر عکس پروفایلی بزنید و نگه دارید تا از نزدیک‌تر آن‌ها را مشاهده کنید. همچنین اگر از چند حساب کاربری در یک برنامه استفاده می‌کنید، اکنون می‌توانید به روش مشابه، پیش‌نمایشی از فهرست گفتگوهای حساب‌های کاربری دیگرتان را در قسمت تغییر حساب کاربری مشاهده کنید.

اموجی های متحرک بیشتر

ما به ماجرای ساختن انیمیشن ها برای هر اموجی موجود ادامه می‌دهیم. یک اموجی بدون هیچ متنی ارسال کرده تا یکی از آن‌ها 👇 دریافت کنید.


برای امروز کافیست، در قسمت نظرات با شما همراه خواهیم بود.


۳۰ سپتامبر، ۲۰۲۰
تیم تلگرام

Other News

پلتفرم اموجی‌های تلگرام، بسته‌های اموجی‌های متحرک سفارشی، هدیه دادن تلگرام پرمیوم و موارد بیشتر

به‌روزرسانی امروز اموجی متحرک سفارشی در پیام‌ها و عنوان‌ها، امکان هدیه دادن تلگرام پرمیوم،…
Aug 12, 2022

۷۰۰ میلیون کاربر و تلگرام پرمیوم

تلگرام هم اکنون بیش از 700 میلیون کاربر فعال دارد. به همین منظور، تلگرام پریمیوم را راه‌اندازی کردیم. با خرید اشتراک ویژه، علاوه بر حمایت از تلگرام، می‌توانید به قابلیت‌های انحصاری…
Jun 21, 2022

صداهای اعلان، انقلاب ربات‌ها و موارد بیشتر

در به‌روزرسانی امروز، قابلیت‌های مختلفی از جمله اضافه کردن آهنگ دلخواه برای اعلان، تنظیم مدت زمان سفارشی برای بی‌صدا کردن گفتگوها یا حذف…
Apr 16, 2022

مدیریت دانلود، منوی پیوست جدید، پخش زنده با دیگر نرم‌افزارها و موارد بیشتر

در این به‌روزرسانی، ابزارهایی جهت کنترل دانلودها، ارسال فایل تنها با یک دکمه، تغییر ترتیب آلبوم‌های رسانه قبل از ارسال، تبدیل کانال به…
Mar 11, 2022